Rezerwa Subwencji Oświatowej 2021 - podsumowanie.

rezerwaW roku 2021 nasza szkoła przystąpiła do Programu ,,Rezerwa Subwencji Oświatowej''.
Założeniem projektu jest doposażenie szkoły w pomoce dydaktyczne z biologii, chemii, fizyki oraz geografii. Naszej szkole udało się pozyskać 75 000 zł . Środki te zostały wykorzystane do zakupu 2 monitorów interaktywnychn(65 cali), 4 laptopów do pracowni oraz dużej ilości potrzebnych pomocy dydaktycznych, które można obejrzeć na załączonych fotografiach.
Bogato wyposażone pracownie będą doskonałym miejscem do realizacji podstawy programowej z przedmiotów przyrodniczych, ponadto uatrakcyjnią zajęcia oraz zwiększą zaangażowanie uczniów w procesie uczenia się poprzez zastosowanie nowoczesnych metod nauczania.
Wielkie podziękowania dla Gmina Lipnica Wielka  oraz Centrum Usług Wspólnych  w Lipnicy Wielkiej za pomoc w pozyskaniu tych środków.