Wręczenie nagrody za konkurs "Chodź, pomaluj mój świat... malowane ule"

received 22354128331480814 stycznia do naszej szkoły zawitali przedstawiciele Winiarczykówka Teen Challenge na czele z Panią Bogusławą Górnicka oraz Panią Anną Paniak z Chrześcijańskiej Misji Life is Challenge aby wręczyć uczniom klasy 7 nagrodę za zajęcie II miejsca w konkursie.
Nagrodą w konkursie jest ekologiczny domek dla owadów, który ustawimy w naszym szkolnym ogródku. Każdy z uczniów biorących udział w konkursie, otrzymał też podziękowanie oraz pamiątkowy notes. Koordynatorem konkursu była Pani Monika Tlałka. Gratulujemy.

Konkursu "Chodź, pomaluj mój świat... malowane ule" odbył się w ramach projektu "Life challenge" realizowanego z Działaj Lokalnie oraz Stowarzyszenie Rozwoju Orawy, Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce, Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności i Stichting Traveling Light.