Projekt Patriota o tematyce "Polscy bohaterowie narodowi" w naszej szkole zakończony.

IMG 20211207 113516Uczniowie klas 5,6, 7 8a i 8b włączyli się w realizację tego ciekawego projektu. Podczas prelekcji uczniowie mogli zapoznać się w wybitnymi dokonaniami naszych rodaków, poznać tajemnice ich pochodzenia (jak się okazało nie wszyscy byli Polakami "z dziada pradziada") oraz to co współczesny świat i Polska im zawdzięczają.

Ciekawostką jest to, że we wszystkich klasach można było usłyszeć że najsłynniejszym Polakiem naszych czasów jest .......

Robert Lewandowski .

Trzeba im przyznać że mają rację. Wielkość osiąga się nie tylko odkryciami, polityką lub talentem artystycznym, ale też talentem sportowym i ciężką pracą.
Podsumowując ten projekt warto zauważyć, że każdy z nas ma swoje pasje, które przy odrobinie szczęścia i wielkiej ilości pracy pomogą nam stać się wielkimi ludźmi w skali naszego mikro lub marko świata.