„Weekend Cudów" Szlachetnej Paczki.

FB IMG 163934687562111 i 12 grudnia 2021 r. miał miejsce „Weekend Cudów" Szlachetnej Paczki. Pomoc trafiła do ponad 17 tysięcy rodzin w całej Polsce!!!

W tych dniach wolontariusze rozwozili do potrzebujących rodzin paczki od darczyńców.
Jedną z rodzin z okolic Nowego Targu obdarowaliśmy również „MY" – nauczyciele, uczniowie oraz rodzice ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi.
Wspólnymi siłami zebraliśmy m.in. żywność, środki czystości, odzież, kołdrę, pościel, koc, ręczniki oraz środki na zakup potrzebnej rodzinie pana Karola – lodówki!
Łącznie spakowaliśmy 11 paczek!!!
Z powodu obostrzeń sanitarnych - naszą szkolną SZLACHETNĄ PACZKĘ dostarczyła do magazyny Św. Brata Alberta w Nowym Targu tylko jedna osoba – opiekunka Samorządu Uczniowskiego pani Monika Kołton, na ręce której wolontariusze w imieniu obdarowanej rodziny, złożyli serdeczne podziękowania.
Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli to piękne dzieło dzielenia się i wspomagania tych rodzin, które na co dzień cierpią niedostatek z różnych powodów!
Opiekunki SU : Monika Kołton, Sylwia Lichosyt, Kinga Michalak