SZKOŁO POMÓŻ I TY❗

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji charytatywnej "Szkoło pomóż i Ty". Jest to akcja organizowana już od kilkunastu lat przez Fundację na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych "Pomóż i Ty". W tym roku sprzedaż cegiełek miała na celu zbiórkę pieniędzy, które zostaną przeznaczone na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla 10- letniego Kacpra, cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe.

Wśród uczniów naszej szkoły rozprowadzane były cegiełki (kalendarzyki, pomoce dydaktyczne) w cenie 2 złotych. Każdy mógł zakupić dowolną ilość. Szczególne podziękowania należą się Małgosi Łazarczyk z klasy V, która pomagała w przeprowadzeniu akcji.

Za każdą zakupioną cegiełkę i tym samym okazane serce składamy serdeczne podziękowania.👍

FB_IMG_1639346690007.jpgFB_IMG_1639346687586.jpgFB_IMG_1639346684916.jpg