DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

FB IMG 1638394808381W piątek 26.11.2021 w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi w Lipnicy Wielkiej odbyły się obchody Dnia Życzliwości zorganizowane przez Kingę Janowiak oraz Sabinę Neupauer.
Uczennice zaproponowały konkurencje, w których zmierzyli się reprezentanci klas, wybrani wcześniej przez swoich kolegów. Uczniowie kl. IV-VII walczyli o tytuł Tytuł Mistera i Miss Szkoły🏆.
Pierwszą konkurencją była gra w KRZESEŁKA - rywalizacja była zawzięta. W tej konkurencji zwyciężyła klasa 8b. Następnie odbył się taniec na gazecie - najlepszymi tancerzami okazali się reprezentanci klasy 5.
Ostatnie zmaganie polegało na najszybszym udzieleniu odpowiedzi na zadanie przez prowadzące pytania.
Niezapowiedzianą konkurencją było ustawienie się do zdjęcia w 10 sekund😱.

Po podliczeniu wszystkich punktów ogłoszono zwycięzców : Tytuł Mistera i Miss Szkoły zdobyli: Tobiasz Janowiak i Magdalena Janowiak z kl. 8b👑. Zwycięzcy otrzymali słodką nagrodę 🍪😋

Tekst: Tobiasz Janowiak