SENIORZE- BĄDŹ WIDOCZNY!

FB IMG 1635537287449Pod tym hasłem przeprowadzono kolejną akcję w ramach konkursu #OdblaskowaSzkoła.
Uczennice klasy V przed nabożeństwem różańcowym przeprowadziły sondaż 📈, w którym badały jakimi środkami transportu, Seniorzy docierają do kościoła.
Okazało się, że ok. 30% Seniorów wybiera rower🚴‍♂️🚴‍♀️. W związku z tym, postanowiliśmy wyposażyć ich w światełka rowerowe, które z pewnością przyczynią się do zwiększenia widoczności podróżujących po zmroku .Uczennice rozdawały także odblaski wszystkim pieszym 🚶🚶‍♀️.
Seniorzy stanowią ważną grupę pieszych i rowerzystów, którzy w ciemnych ubraniach są bardzo słabo widoczni po zmroku 🌃. Dzięki rozdanym światełkom i odblaskom będą bardziej widoczni, a co za tym idzie bezpieczniejsi w drodze na wieczorne nabożeństwa czy na zakupy w sklepie.
Napotkane osoby zostały poinformowane o przeprowadzanej kampanii w szkole. Wielu osobom taka akcja bardzo się podobała i byli mile zaskoczeni.