‼️KONKURS WOJEWÓDZKI‼️

Gorąco zachęcamy do udziału w Wojewódzkim konkursie promującym bezpieczeństwo w ruchu drogowym „Bezpieczni, Rozważni, Dalekowzroczni"- czyli tematyką zawiązaną z prowadzoną w naszej szkole akcją: #OdblaskowaSzkoła.

Konkurs organizowany jest w 4 kategoriach:

✅Grupy przedszkolne:
Wychowawców grup prosimy o nagranie krótkiego filmiku, w którym dzieci przedstawiają jak prawidłowo korzystać z przejścia dla pieszych lub ukazują zagrożenia wynikające z niewłaściwego przechodzenia przez jezdnię. Hasło tego rocznego konkursu: „Zebra na jezdni się wyleguje, gdzie przejść przez jezdnię pokazuje!"

✅Klasy I – III :
Konkurs na projekt odblasku: Błyskotliwi – Odblaskowi. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie pomysłowego odblasku, który chętnie przypięliby do swojego plecaka.🌟

✅Klasy IV – VI:
Konkurs na plakat ostrzegawczy ukazujący jakie zagrożenia płyną z niewłaściwego przechodzenia przez jezdnię.🚸⚠️ Zadaniem uczestników jest wykonanie plakatu z ciekawym hasłem (np. gra słów, rymowanka).

✅Klasy VII, VIII oraz uczniowie szkół średnich:
Konkurs na spot filmowy🎦 pod hasłem: „Masz wiele do stracenia , nie ryzykuj w niewłaściwym miejscu przechodzenia".

Screenshot_20211015-205319.jpg