KĄCIK PRZYRODNICZY

FB IMG 1632650445335Korzystając z okazji, że zawitała przepiękna polska Jesień, uczniowie z klasy II przygotowali jesienny kąciki przyrody.
Wszystkie jesienne skarby natury, takie jak: kasztany, żołędzie, jarzębinę, kalinę żurawinę, cukinie, różne rodzaje dyń, szyszek oraz barwne liście umożliwiły nam utworzenie w sali pięknego jesiennego kącika.
Z przyniesionej jarzębiny powstały czerwone korale i bransoletki.
Zaś wykorzystując dary jesieni – kasztany i żołędzie, a także plastelinę, wykałaczki i inne drobiazgi znalezione w domu uczniowie  wyczarowali na zajęciach technicznych różnorodne ludki, zwierzątka i postaci z bajek.

Kreatywność uczniów była zaskakująca, zaś efekty ich pracy zostały wyeksponowane w naszym kąciku, który stał się niewątpliwie ozdobą i dekoracją naszej sali.