Wycieczka dla najmłodszych. Apilandia, Wadowice, Jezioro Mucharskie.

received 15518807345620815.09.2021 w godzinach porannych klasa 0 skierowała swoje kroki do Wadowic. Tam czekała na nas wycieczka ciuchcią - szlakiem Karola Wojtyły. Później mieliśmy czas na pyszne kremówki 🥧☕🍟 Następnie udaliśmy się do Interaktywnego Centrum Pszczelarstwa, to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie w tak profesjonalny sposób promowany jest temat pszczół i tajników ich życia. Tam odbyły się też warsztaty. Przedszkolaki wykonały świece z wosku pszczelego, poznały pracę pszczelarza, była też degustacja miodu. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się nad Jeziorem Mucharskim, tam czekał nas rejs statkiem. To był dzień pełen wrażeń- dziękujemy panu Jackowi naszemu przewodnikowi za profesjonalne przygotowanie wycieczki.