WRĘCZENIE PAMIĄTKOWYCH DYPLOMÓW I STATUETEK ZA WYRÓŻNIENIE W PROJEKCIE #GIGANCIFINANSÓWOSOBISTYCH

FB IMG 163160923751421 czerwca 2021 Prezes NBP BP Adam Glapiński na uroczystej gali ogłosili laureatów I edycji konkursu „Złota Szkoła NBP". Niezmiernie cieszy, że wśród zdobywców certyfikatu jest Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lipnicy Wielkiej.
Rywalizacja o tytuł Złotej Szkoły była niezwykła ze względu na liczbę uczestników: ponad 400 szkół podstawowych i ponadpodstwowych, stworzyło Drużyny Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej i wzięło udział w zmaganiach konkursowych, których idea to aktywizowanie nauczycieli i uczniów do podejmowania działań kształtujących kompetencje ekonomiczne.

Mamy nadzieję, że  zdobyta wiedza podczas realizacji całego projektu, umożliwi naszym uczniom mądre planowanie przyszłości, a zdobyte umiejętności zaprocentują przez całe życie.