Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

received 128121669398379W piątek 25.06.2021 r. miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021, poprzedzone uczestnictwem we Mszy Św., podczas której dziękowaliśmy Bogu za miniony rok szkolny. Następnie zgromadziliśmy się  na sali gimnastycznej, gdzie miało miejsce rozdanie nagród za wyniki w nauce oraz świadectw z wyróżnieniem, a także nagród za udział w konkursach, zaangażowanie w działalność SU, wolontariatu oraz prowadzenie sklepiku.
Ważnym elementem uroczystości było także przekazanie sztandaru szkoły klasie VI oraz pożegnanie pani Agnieszki Klozyk przez klasę III. Ostatnim punktem programu było rozdanie pozostałych świadectw, które miało miejsce w klasach.
A teraz można już zaśpiewać z zadowoleniem na ustach: "Już za parę dni, za dni parę, wezmę plecak swój i gitarę ..." , bo LATO czeka ???️??️?!!!