Żegnaj III klaso! Witajcie nowe wyzwania! -Uroczyste zakończenie I etapu edukacji

FB IMG 1624914734889Piosenka Marka Grechuty pt. ,,Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy (...)"  rozpoczęła uroczystość zakończenia klasy III, która stała się już tradycją naszej Szkoły.
??‍??‍??‍♀️ Uczniowie wierszem i piosenką ?wspominali ubiegłe lata. Szczególne słowa skierowali do wychowawcy – pani Agnieszki Klozyk.
Pani Agnieszka podziękowała za miły gest, nie kryjąc zaskoczenia oraz podziękowała uczniom i rodzicom za współpracę.
 Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy? oraz symboliczne upominki ? ✉ a także świadectwa ukończenia klasy III, otrzymując tym samym promocję do klasy IV ???.
Gratulujemy wszystkim trzecioklasistom! Życzymy udanych wakacji ☀️ oraz sukcesów w kolejnym etapie edukacji!??