Szko艂a Podstawowa nr 1 im. 艢w. Kr贸lowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp1lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

馃尰馃尰Dzie艅 dziecka 馃尰馃尰馃尰

Kategoria:
馃尰馃尰Dzie艅 dziecka 馃尰馃尰馃尰w naszej szkole to r贸wnie偶 dzie艅 niecodziennych atrakcji... Najm艂odsi uczniowie naszej szko艂y mogli przejecha膰 si臋 na kucyku馃悗 oraz zje艣膰 wat臋 cukrow膮馃崸馃嵀, kt贸rej nie odm贸wili sobie tak偶e starsi uczniowie. Dzi臋kujemy panu Jerzemu Milewskiemu za umo偶liwienie zorganizowania tych atrakcji oraz zaanga偶owanej mamie 鈥 pani Agnieszce Kulidze, kt贸ra zaj臋艂a si臋 robieniem waty cukrowej. Dzi臋kujemy tak偶e Radzie Rodzic贸w, kt贸ra zakupi艂a lody馃崷馃崹馃崷i napoje, kt贸re 艣wietnie smakowa艂y po wysi艂ku sportowym.
A. Klozyk

 received 4036717353082643