Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

LEARN AND HAVE FUN!!

Kategoria:
191224605 230072315210925 5489659826638959784 nTakie motto przyświecało II TURNIEJOWI JĘZYKOWEMU, który miał miejsce w Dzień Dziecka w naszej szkole. Chętni uczniowie klas 1-8, podzieleni na 3 kategorie wiekowe (kl. I-III, IV-VI i VII-VIII) mieli okazję wziąć udział w drużynowym konkursie z języka angielskiego. Pytania konkursowe dla klas młodszych oraz kl. VII-VIII przygotowała p. Kasia Buroń, natomiast dla kategorii wiekowej IV-VI - p. Kinga Michalak. Obie panie prowadziły też turniej, jednak nie poradziłyby sobie ? bez pomocników-ochotników z kl. VI oraz VII a i b. Wszystkie drużyny walczyły dzielnie o punkty, nie obyło się także bez emocji, zarówno tych pozytywnych jak i odrobiny złości... Zwycięzcy otrzymali słodkie upominki, jednak w tym turnieju nie było przegranych. Wszyscy uczestnicy na pewno zyskali poprzez współpracę z pozostałymi członkami drużyny oraz różnorodne zadania utrwalające słownictwo z języka angielskiego.
Thank you very much and ... see you next year!