Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Dzień Matki w Szkole Podstawowej nr 1 im. Świętej Królowej Jadwigi w Lipnicy Wielkiej.

Kategoria:
191157990 1530208313994701 7340510637988059444 nDzień Matki to jedno z najpiękniejszych świąt w kalendarzu. W dniu swego święta Mamy obdarzane są szczególnymi dowodami miłości.
W naszej szkole 28 maja odbyła się uroczystość dedykowana wszystkim Mamom, podczas której słowem, tańcem i piosenką uczniowie klasy II i III starali się wyrazić miłość i wdzięczność za trud, cierpliwość i dobroć mam. Uroczystość rozpoczęła część artystyczna przygotowana pod kierunkiem wychowawców klasy II i III.
Uczniowie przedstawili scenki i wiersze dedykowane Mamom przeplecione piosenkami i tańcem.
Mamy podczas występu nie kryły wzruszenia. Dumne ze swoich pociech, brawami podziękowały za bardzo efektowny występ. Następnie dzieci złożyły Mamom życzenia i wręczyły im wykonane samodzielnie w szkole upominki. Dalsza część uroczystości upłynęła wspólnym na spotkaniu przy ciasteczku, kawie i herbatce.
A. Klozyk