Szko艂a Podstawowa nr 1 im. 艢w. Kr贸lowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp1lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

PROJEKT EDUKACYJNY W KL. I 馃摋馃搼

Kategoria:
184537871 1515745448774321 2644266090598240330 nUczniowie klasy I w roku szkolnym 2020/2021 wzi臋li udzia艂 w akcji 馃摉鈥濩zytam sobie. Pierwsza klasa!"馃摎realizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Wydawnictwo HarperCollins Polska we wsp贸艂pracy z programem Szko艂a Ucz膮ca Si臋.
馃搾馃摎馃摂Program mia艂 na celu zach臋ci膰 uczni贸w do nauki samodzielnego czytania,馃搾 pokaza膰, 偶e czas z ksi膮偶k膮 mo偶e by膰 przyjemny, ale te偶 aktywny i tw贸rczy. Czytanie to podstawowa umiej臋tno艣膰, kt贸ra ma wp艂yw na sukcesy w szkole i poza ni膮, na rozumienie otaczaj膮cego 艣wiata, a tak偶e pozytywne relacje z r贸wie艣nikami.
馃搼馃棡锔馃摎Celem dzia艂a艅 by艂o budowanie w uczniach pasji czytelniczej poprzez r贸偶ne zabawy i aktywno艣ci zwi膮zane z ksi膮偶kami. Pierwszoklasi艣ci w ramach akcji, mieli do przeczytania dziesi臋膰 ksi膮偶ek z serii 鈥濩zytam sobie". Przeczytane ksi膮偶ki zaznaczane by艂y na Karcie M艂odego Czytelnika, kt贸r膮 dostali w ramach akcji. Ponadto uczniowie otrzymali: ksi膮偶ki z serii "Czytam sobie", a tak偶e zak艂adki do ksi膮偶ek, magnesy oraz motywuj膮ce naklejki. Zwie艅czeniem akcji 鈥濩zytam sobie. Pierwsza klasa!" by艂o wr臋czenie" Dyplomu sukcesu".
馃摂Mam nadziej臋, 偶e udzia艂 w projekcie przyczyni si臋 do rozbudzenia pasji czytelniczej w艣r贸d dzieci.馃摐馃摎馃搾馃摃馃搫