Spotkanie z Agentem Ubezpieczeniowym Dariuszem Buroniem

15 kwietnia w szkole odbyło się spotkanie z panem Dariuszem Buroniem, który zajmuje się Doradztwem Finansowym. Jest to kolejne spotkanie z ekspertem w ramach realizacji projektu GIGANCI FINANSÓW OSOBISTYCH

Pan Dariusz na początku wytłumaczył uczniom czym jest ubezpieczenie, oraz jakie są jego rodzaje. Prowadzący podawał konkretne przykłady, w jaki sposób oblicza się składkę ubezpieczeniową. Przybliżył uczniom ważne pojęcia związane z ubezpieczeniami- w tym, co to jest polisa ubezpieczeniowa. Na zakończenie pan Dariusz opowiedział zabawną i prawdziwą historię o ubezpieczeniu od porwania przez UFO Spotkanie przebiegło w pozytywnej atmosferze. Uczniowie wrócili do domu z kolejną dawką wiedzy o FINANSACH.