Spotkanie z ekspertem w ramach realizowanego projektu GIGANCI FINANSÓW OSOBISTYCH - Dyrektorem oddziału Santander Bank Poland panem Pawłem Liszką!

166635257 1482694102079456 7011585186591223380 nNaszą szkołę odwiedził Dyrektor oddziału Santander Bank Polska – Pan Paweł Liszka . W trakcie spotkania uczniowie mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawych informacji z zakresu bankowości, ekonomii i wiedzy o finansach. ?????

Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się m.in. na czym polega oszczędzanie i inwestowanie, poznali także sposoby na pomnażanie oszczędności. Pan Dyrektor wyjaśnił czym jest rachunek bankowy oraz w jaki sposób założyć pierwsze konto bankowe. Wyjaśnił także różnicę pomiędzy pożyczką a kredytem. Pan Paweł zwrócił szczególną uwagę na zasady bezpiecznego „bankowania" online. ??

Spotkanie z panem Pawłem Liszką przebiegało w sympatycznej atmosferze, uczniowie brali aktywny udział w spotkaniu, zadawali pytania przez co znacznie poszerzyli swoją wiedzę na temat bankowości. Na zakończenie wszyscy otrzymali drobne podarunki, za co serdecznie dziękujemy.?