?"Przygody Kota Ciepłosława"?

161001813 1470083680007165 6928510490191220533 n?projekt edukacyjny PGE Energia Ciepła. ?
Uczniowie z klasy I odbyli niezwykłą przygodę, wzięli bowiem udział w projekcie edukacyjnym pt. "Przygody Kota Ciepłosława" , przygotowanym przez PGE Energia Ciepła.?
Program miał na celu budowanie świadomości ekologicznej? u najmłodszych, przekazywanie wiedzy o tym, jak powstaje ciepło? i skąd bierze się prąd?.
Patronat honorowy nad akcją objął Minister Edukacji Narodowej.
Po przeprowadzeniu szeregu zajęć związanych ze wskazaną tematyką uczniowie przystąpili do zadania konkursowego polegającego na stworzeniu komiksu o przygodach Kota Ciepłosława.
Podczas realizacji projektu uczniowie mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawych informacji nt. ciepła i prądu, które z pewnością wykorzystają w przyszłości. ?