Ekologiczna inicjatywa uczniów klasy VI z SP1

159900449 1469467450068788 6737929002776044907 oTyle się mówi o ekologii... więc 11 marca uczniowie klasy VI SP1 postanowili już więcej nie mówić tylko wprowadzić słowa w czyn!!!

Co zrobili??? Na przekór niesprzyjającej aurze ( a było tylko +2 stopnie Celsjusza) założyli maseczki, jednorazowe rękawiczki i spotkali się aby posprzątać kawałek ich świata - okolice szkoły i jeszcze trochę więcej.
Zrobili coś pożytecznego a jednocześnie mieli okazję się zobaczyć i zrobić coś RAZEM!!!
Przy okazji zebrali też puszki aluminiowe, z których dochód zostanie przeznaczony na cel charytatywny. Może to niewiele, ale to dobry początek. Do takich i podobnych akcji serdecznie zachęcamy! Wyjdźcie z domu i zróbcie coś pozytywnego jak nasi uczniowie!!!JESTEŚCIE WSPANIALI!!!

Akcja jest częścią realizacji projektu "Tu mieszkam ,tu zmieniam eko" fundacji Santander.