✉️?✉️Dzieci dzieciom kartki ślą✉️?✉️

FB IMG 1611521238760W okresie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia warto pomyśleć o innych.

Jest taka piękna ogólnopolska akcja dobroczynna “Marzycielska Poczta”. Polega ona na pisaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Wysyłanie takich namacalnych kartek czy  listów ma na celu wsparcie psychiczne dzieci. W tym przedświątecznym czasie uczniowie klasy IV wzięli udział w tej akcji.

Nikt z piszących nie zastanawiał się, “co ja będę miał z tego, że wyślę taki list czy kartkę?”. Ogromna wewnętrzna radość oraz świadomość, że jakieś chore dziecko gdzieś w Polsce ucieszy się z faktu otrzymania od uczniów naszej szkoły listu czy kartki pocztowej jest nagrodą, którą trudno oszacować. ?