"CZYTAM SOBIE. PIERWSZA KLASA!"

FB IMG 1604332669916???Miło nam poinformować, że klasa pierwsza została zakwalifikowana do ogólnopolskiego programu
?"CZYTAM SOBIE. PIERWSZA KLASA!"?.
W ramach programu uczniowie otrzymali książki oraz różne gadżety potrzebne młodemu czytelnikowi.
Akcja ma na celu zachęcać dzieci do nauki samodzielnego czytania, pokazać, że czas z książką może być przyjemny, aktywny i twórczy oraz wywierać pozytywny wpływ na przyszłość młodego czytelnika.???
Książka pobudza fantazję, rozwija wyobraźnię, wzbogaca słownictwo, wdraża do logicznego myślenia, pogłębia i rozszerza wiadomości.

Dla wielu dzieci książki otrzymane w ramach projektu „Czytam sobie. Pierwsza klasa!” będą pierwszymi własnymi i samodzielnie przeczytanymi książkami.

???Budzenie więc zainteresowania książką, już od najmłodszych lat, ma niewątpliwie ogromne znaczenie i pozytywny wpływ na wszechstronny rozwój dziecka.?