✒️???ŚLUBUJEMY TOBIE SZKOŁO!????

FB IMG 1604001197570W dniu 27 października 2020 roku w naszej szkole odbyło się ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów. W tym uroczystym spotkaniu uczestniczyli: dyrektor szkoły-Pan Łukasz Klozyk, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie z klas młodszych.

Gościem specjalnym była Dobra Wróżka, która przybyła z dalekiej krainy. I pewnie  wszystko przebiegłoby bez zakłóceń,  gdyby...  na scenie nie  pojawił się nieproszony gość. Zła Wróżka, zanim ktokolwiek zdążył zareagować, zaczarowała naszych pierwszoklasistów. Na szczęście okazało się, że istnieje sposób na to, aby złe czary straciły swoją moc. By tak się stało, nasi mali bohaterowie musieli wybrać się w podróż do pięciu Krain: Krainy Muzyki, Miłości, Mądrości, Pracy i Tańca oraz zdobyć pięć atrybutów ?♥️???. W czasie tej podróży towarzyszyły dzieciom znane im postacie ze świata baśni i bajek, w które wcielili się uczniowie z klasy IV.  Dzieci dzielnie poradziły sobie ze wszystkimi zadaniami i w ten sposób Dobra Wróżka mogła z Nich zdjąć złe zaklęcie. W tym momencie można było rozpocząć ceremonię ślubowania. Uczniowie z przejęciem powtarzali, wypowiadane przez Pana Dyrektora, słowa  przysięgi?.Następnie każdy z pierwszaków przekroczył symboliczną bramę „Krainy Wiedzy” i został pasowany na ucznia✏️, a następnie otrzymał upragnioną legitymację szkolną. Wychowawczyni klasy pani Anna Mikłusiak, wręczyła swoim uczniom pamiątkowe dyplomy oraz ilustrowane słowniki ortograficzne zakupione przez rodziców. Na zakończenie Pan dyrektor pogratulował pięknego występu i życzył uczniom sukcesów w nauce. ?✏️?