"Wiedza i tylko wiedza jest drogowskazem życia”

FB IMG 1603114827835Przywołane motto Bolesława Prusa przyświecało tegorocznym obchodom Dnia Edukacji Narodowej, które miały miejsce dnia 13 października w naszej szkole.

Święto polskiej oświaty przypomina wszystkim o wielkiej wartości jaką stanowi edukacja oraz zwraca uwagę na szczególne posłannictwo i rolę społeczną tych, którzy tę wartość urzeczywistniają swoją codzienną pracą – nauczycieli.

Przygotowana akademia przez uczniów szkoły, była doskonałą okazją, aby podziękować nauczycielom za ich trud wychowywania i kształcenia. Przepiękną laurką na tę okoliczność była część oficjalna, którą uczniowie klasy II pod przewodnictwem wychowawczyni p. Elżbiety Kuligi zadedykowali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Następnie uczniowie z klas: IV, VIIb oraz VIII pod kierunkiem  p. Sylwii Lichosyt zaprezentowali program humorystyczny, w którym zaprezentowali opinie o nauczycielach różnych grup społecznych oraz uczyli technik relaksacyjnych „z przymrużeniem oka”

Po zakończonej akademii przedstawiciele SU złożyli nauczycielom życzenia i podziękowania oraz wręczyli kwiaty.

Sylwia Lichosyt