Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

???Pełni ENERGII - realizujemy ogólnopolski projekt: BYĆ JAK IGNACY – NAUKA TO PRZYSZŁOŚĆ!??

Kategoria:

FB IMG 1602013080974Działające w naszej szkole koło naukowe w klasie III - ,,Młodzi Odkrywcy” przystąpiło do V Edycji Ogólnopolskiego Programu ,,Być jak Ignacy. Nauka to przyszłość”.?
Celem programu jest popularyzacja polskiej nauki oraz pielęgnowanie pamięci o wybitnych, polskich naukowcach. Doskonałym przykładem jest postać  Ignacego Łukasiewicza - wielkiego, polskiego wynalazcy, pioniera przemysłu naftowego nie tylko w Polsce, ale i na świecie!


Swoim działaniem chcemy pokazać, iż nauka może zmienić świat a wynalazki pomagają ludziom żyć lepiej.
Tematyka czterech bloków, które  realizujemy w tym roku będzie dotyczyła: ☄???ENERGII ?EKOLOGII, ?TRANSPORTU oraz ?.NOWYCH TECHNOLOGII. Być jak Ignacy Informujemy, iż pełni energii ,,Młodzi Odkrywcy” podejmują wyzwanie! A oto krótka fotorelacja z ostatnich zajęć: