Żegnaj III klaso! -Uroczyste zakończenie I etapu edukacji

82139330 1253526698329532 5366644309349207451 nPiosenka Marka Grechuty pt. ,,Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy (...)" rozpoczęła uroczystość zakończenia klasy III, która stała się już tradycją naszej Szkoły. Mimo, iż w tym roku odbyła się w kameralnym gronie, miała odświętny i wzruszający charakter. ??‍??‍??‍♀️

Uczniowie wierszem i piosenką ?wspominali ubiegłe lata. Szczególne słowa skierowali do wychowawcy – pani Anny Mikłusiak:  ,,Dziękujemy jak każdego roku... Dziś goręcej, za to światło, co mrok rozjaśniło - gdy staliśmy tu wystraszeni - trzy lata temu" ❤  Uczniowie, dziękując wręczyli kwiaty na ręce wychowawcy. ?????????????????? Pani Ania podziękowała za miły gest, nie kryjąc zaskoczenia oraz podziękowała uczniom i rodzicom za współpracę. Następnie pogratulowała uczniom, którzy w ostatnim roku wyróżnili się osiągnięciami edukacyjnymi, wręczając nagrody. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy? oraz symboliczne upominki ? ✉ a także świadectwa ukończenia klasy III, otrzymując tym samym promocję do klasy IV ???. Gratulujemy wszystkim trzecioklasistom! Życzymy udanych wakacji ☀️ oraz sukcesów w kolejnym etapie edukacji!??