"W życiu każdy koniec, to również nowy początek..."

105929526 1252741468408055 517116946670660439 n??✒️"W życiu każdy koniec, to również nowy początek..."- pod takim hasłem odbyło się dzisiejsze pożegnanie Ósmoklasistów z naszej szkoły.
Najpierw przedstawiciele z klasy VIII w krótkim programie słowno- muzycznym wyrazili wdzięczność dyrekcji, wychowawcy i nauczycielom za trud edukacji oraz okazane serce.
Następnie Pan Dyrektor Łukasz Klozyk podziękował Absolwentom za wiele działań, które czynili na rzecz szkoły. Wręczono upominki i dyplomy za prężne działanie w Samorządzie Szkolnym oraz w Międzyszkolnym Klubie Wolontariuszy "Anioły Miłosierdzia".

Pan Dyrektor wręczył nagrody uczniom: Jakubowi Polaczkowi oraz Pawłowi Kulidze za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Pogratulował i wręczył listy gratulacyjne mamom powyższych uczniów.
Na zakończenie głos zabrali uczniowie z klasy VII, którzy pożegnali swoich starszych kolegów oraz wręczyli pamiątkowe maskotki.
W dalszej części uroczystości w dowód wdzięczności za trud nauki i wychowania w szkole podstawowej Absolwenci wręczyli swoim nauczycielom i pracownikom kwiaty.

✒️?✒️Drodzy Ósmoklasiści!✒️?✒️
Dzisiaj, kiedy nadszedł czas rozstania życzymy, aby doświadczenia zdobyte w edukacji dodały Wam odwagi, wiary w siebie i pomogły dotrzeć do wyznaczonego celu.