??️✉️"POCZTÓWKOWA SZKOŁA"✒️✉️?

105015079 1251962605152608 6814051388183851346 nWe wrześniu klasa III przystąpiła do Ogólnopolskiego projektu „Pocztówkowa szkoła".
Akcja ta polega na wymianie pocztówek między szkołami z całej Polski- wybrano po jednej szkole z każdego województwa.

Celem projektu było zapoznanie uczniów z różnymi regionami Polski, nawiązanie kontaktu z dziećmi z innych placówek oraz promowanie regionu, w którym żyjemy.
Uczniowie z klasy III napisali i wysłali kartki z pozdrowieniami. W zamian również otrzymali piękne pocztówki. Okazało się, że nie były to tylko same pocztówki, w przesyłkach znalazły się też rysunki, legendy o danej miejscowości oraz najciekawsze miejsca do zwiedzenia w danej okolicy.
Dzisiaj nastąpiło podsumowanie projektu. Uczniowie odnajdywali na mapie miejscowości, z których przysłano pocztówki.
Udział w projekcie okazał się ciekawym doświadczeniem, które warto jeszcze powtórzyć. ✒️✉️?