Harmonogram konsultacji dla uczniów z klas 4 - 8.

billionphotos 946238 512x512Drodzy uczniowie, proszę zapoznać się opublikowanym poniżej harmonogramem konsultacji przygotowanych w naszej szkole.
Przypominamy że uczniowie klasy 8 mogą korzystać z konsultacji od 25 maja. Od 1 czerwca możliwe są konsultacje dla uczniów z klasy 4 -7.
Na stornie szkoły w linku https://sp1lipnicawielka.pl/images/Zacznik_nr_1_popr.pdf  dostępne są procedury obowiązujące w naszej szkole w związku z epidemią wirusa COVID-19.
Uczniowie którzy są zainteresowani udziałem w konsultacjach, proszę o indywidualny kontakt, przez dziennik librus.pl z nauczycielem przedmiotu w celu ustalenia terminu konsultacji. W związku z procedurami bezpieczeństwa w jednej sali przebywać może maksymalnie 9 osób. Z tego też powodu proszę o ustalanie konsultacji  z jednodniowym wyprzedzeniem.

Harmonogram konsultacji 25 maja 26 czerwca sig 1