Nagrody za Kuratoryjne Konkursy Przedmiotowe i Tematyczne oraz Stypendium Naukowe za I półrocze.

DSCF4163W dniu 09.03.2020r. w SP1 im. Św. Królowej Jadwigi odbyło się uroczyste wręczenie nagród książkowych dla uczniów kl. V-VIII za udział w Małopolskich Konkursach Przedmiotowych w etapach szkolnym i rejonowym.

Były to m.in. Małopolski Konkurs Humanistyczny, Matematyczny, Historyczny, Geograficzny, Językowy i Biblijny. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami w zakresie poszczególnych przedmiotów, a niektórym z nich niewiele brakowało, by wziąć udział w etapie wojewódzkim. Nagrodzonymi uczniami byli: Jakub Polaczek (kl. VIII), Paweł Kuliga (kl. VIII), Julia Fryncel-Domagała (kl.VIII), Justyna Karlak (kl.VIII), Patrycja Olesińska (kl.VII), Karolina Kuliga (kl.VI a), Kinga Janowiak (kl.VI b), Natalia Łazarczyk (kl.VI b), Maksymilian Kmiecik (kl.V). Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Oprócz nagród książkowych zostały wręczone uczniom stypendia za wzorowe zachowanie i naukę. Wyróżnieni wychowankowie zostali nagrodzeni brawami i owacjami całej społeczności szkolnej, a tym samym jeszcze bardziej zmotywowani do działania w kolejnym półroczu. Dodatkowo p. Dyrektor Łukasz Klozyk zapowiedział, że w następnym roku szczególnie wyróżni osobę z najwyższą średnią, a więc gra warta świeczki. A zatem, do dzieła...
E. Karkoszka