Nagrody za Ogólnopolski Konkurs Stypendiada "Orzeł"

DSCF414110 - 12 grudnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły z klas I - VII wzięli udział w Ogólnopolskim Projekcie Stypendialnym.

Uczniowie uczestniczący w konkursach polonistycznym, matematycznym, ortograficznym i plastycznym chcieli wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami oraz kreatywnością, a jednocześnie zawalczyć o nagrody podstawowe: dyplomy, książki i medale oraz o nagrody dodatkowe: puchary dla szkół oraz ekstra stypendia za najwyższe wyniki.
W dniu 9 marca 2020 po uroczystym apelu z okazji Dnia Kobiet pan dyrektor mgr Łukasz Klozyk wraz z nauczycielami koordynatorami konkursu panią Elżbietą Kuligą, Agnieszką Klozyk, Anną Mikłusiak oraz Moniką Kołton wręczyli dyplomy i złożyli gratulacje wszystkim uczestnikom konkursu. Najwyższe miejsce w szkole (trzecie w skali ogólnopolskiej) zajęła uczennica klasy II – Wiktora Michalak. Wyróżnienia otrzymali Karolina Klozyk (kl. I), Bartosz Jazowski, oraz Dawid Janowiak (kl. III)
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!