Bal karnawałowy w OREW "Barka" w Jabłonce.

86735059 1150242811991255 7882001660950609920 n???19 lutego uczniowie z klasy III i IV wraz z wychowawcami udali się na bal karnawałowy do OREW "Barka" w Jabłonce.

Dzieci miały możliwość zintegrować się i potańczyć z podopiecznymi tego ośrodka. Uczniowie wzięli udział w różnych integracyjnych zabawach i tańcach, świetnie się przy tym bawiąc. Odbył się również konkurs na najciekawszą maskę karnawałową?. Wszystkie maski były piękne i niepowtarzalne, dlatego jury przyznało wszystkim pierwsze miejsca. W nagrodę każde dziecko otrzymało upominek w postaci przyborów plastycznych.?️?
???W przerwie uczniowie mieli możliwość skosztować różnych pysznych przekąsek, które zostały dla nas przygotowane. ???
Był to bardzo udany i mile spędzony czas. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za zaproszenie.?