Anioły Miłosierdzia w Rodzinnym Domu Dziecka.

78901381 1086208878394649 904594892213190656 oWolontariusze "Aniołów Miłosierdzia" w dniu 07.12.2019 r. już kolejny raz, odwiedzili swoich rówieśników z Rodzinnego Domu Dziecka w Spytkowicach.

Podczas pobytu nie mogło zabraknąć pięknych prezentów, które wręczył mieszkańcom domu wiecznie "młody" i żywy św. Mikołaj. Kolejnym punktem programu pobytu była prezentacja sztuki w języku angielskim pt."Kopciuszek" w wykonaniu wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej Im Bł. Jana Pawła II w Kiczorach. Następnie występ muzyczno - wokalny, wykonany tym razem przez wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr. 1 Im. Św. Królowej Jadwigi w Lipnicy Wielkiej. Na zakończenie część integracyjna, czyli wspólne wykonywanie stroików bożonarodzeniowych, które przyniosło wiele uśmiechu i radości.

Wielkie podziękowania dla wszystkich mieszkańców "Domu Miłości i Pomocy" w Spytkowicach za ciepłe przyjęcie naszych wolontariuszy i za chwile, które mocno zapadają w pamięci.
Dziękujemy także, naszym wolontariuszom oraz ich rodzicom za kolejny dar serca.