?????"Kłopoty w Laponii"????

79277334 777714712741431 5919676153320177664 nTradycja obdarowywania się drobnymi prezentami w dniu imienin Świętego Mikołaja na stałe wpisała się w naszą polską tradycję. Już od kilku lat ten radosny dzień świętujemy z Podopiecznymi OREW "Barka", którzy przybywają do nas wraz ze swoimi opiekunami.

W mikołajkowy nastrój wszystkich widzów wprowadziły dzieci z klasy III i IV. Pod czujnym okiem wychowawców: p. Anny Mikłusiak i p. Tomasza Kramarza przedstawiły zabawną historię Mikołaja i jego małych pomocników.
Dekoracja, piękne stroje przyciągały wzrok widzów, a szybkie i rytmiczne piosenki zachęcały widownię do wspólnej zabawy. Pomimo kłopotów w Laponii, elfy nie pozwoliły, aby grzeczne dzieci nie dostały prezentów.
Wspaniały występ został nagrodzony gromkimi brawami.
Po przedstawieniu Mikołaj przybył do naszych zaproszobych Gości, aby wręczyć słodkie podarunki.
Następnie Pan Dyrektor Łukasz Klozyk zaprosił wszystkich przybyłych na poczęstunek przygotowany przez RR.
Oczekiwane cały rok Mikołajki minęły w bardzo miłej atmosferze i przyniosły wszystkim wiele radości i uśmiechu. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczniów naszej szkoły.