"Szkolne Przygody Gangu Słodziaków"

marta 150Nasza szkoła włączyła się w akcję ,,Szkolne Przygody Gangu Słodziaków" przygotowaną przez sieć sklepów Biedronka.

W ramach akcji szkoła otrzymała bezpłatny pakiet motywacyjny dla najmłodszych uczniów naszej Szkoły.
Październik zatem był dla przedszkolaków i uczniów klas I-II miesiącem intensywnego czytania nadzorowanego przez rodziców i wychowawców i... zdobywania punktów za codzienny wysiłek ? We wtorek odbyło się losowanie plansz, które zdobyły komplet naklejek. Wśród jury znalazły się: pani Marta Pawlak, pani Agnieszka Klozyk, pani Iwona Rószczka-Wojdyła oraz dyrektor Szkoły – pan Łukasz Klozyk.
Gratulujemy zwycięzcom!!! ?
Każdy z uczniów biorących udział w akcji otrzymał dodatkowo atrakcyjną nagrodę odblaskową oraz słodycze.