Na początku wszyscy razem zatańczyliśmy popularny taniec ,,Belgijkę'', a następnie uroczystym pochodem ruszyliśmy ulicami Jabłonki do OCK, gdzie dziewczynki z naszej szkoły zaprezentowały swój taniec.
Pola Nadziei" to coroczna kampania edukacyjno-charytatywna na rzecz opieki paliatywnej i hospicyjnej nad ciężko chorymi i ich rodzinami. Symbolem akcji jest żonkil
– kwiat nadziei, który przypomina o potrzebie niesienia pomocy i solidarności z cierpiącymi.
Występ naszych uczennic był niezwykłym przeżyciem zarówno dla uczestniczek, jak i zgromadzonej publiczności. Dziewczynki zaprezentowały się z ogromnym zaangażowaniem, odwagą i radością, dostarczając wielu wzruszeń oraz pozytywnych emocji. Jesteśmy bardzo dumni z naszych młodych artystek i dziękujemy im za piękne reprezentowanie szkoły.
View the embedded image gallery online at:
https://sp1lipnicawielka.pl/aktualnosci/1710-dnia-21-maja-uczniowie-klasy-3-wraz-z-dziewczynkami-z-klasy-2-wzieli-udzial-w-akcji-pola-nadziei#sigFreeId32f9a94efd
https://sp1lipnicawielka.pl/aktualnosci/1710-dnia-21-maja-uczniowie-klasy-3-wraz-z-dziewczynkami-z-klasy-2-wzieli-udzial-w-akcji-pola-nadziei#sigFreeId32f9a94efd
