Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

BIEG PASTERSKI

Kategoria:
27 maja 2026 roku nasi uczniowie wzięli udział w X Biegu Pasterskim, który odbył się na stadionie w Lipnicy Wielkiej. Naszą szkołę reprezentowała liczna, bo aż 50-osobowa grupa zawodników i zawodniczek, którzy z ogromnym zaangażowaniem rywalizowali w swoich kategoriach wiekowych. Miło nam poinformować, że wspólnym wysiłkiem udało się wywalczyć 3. miejsce drużynowo.
Nasi uczniowie pokazali ogromne zaangażowanie i sportowego ducha, a wielu z nich osiągnęło bardzo dobre wyniki w swoich kategoriach wiekowych.
Rocznik 2017–2018
🥉 Maciej Marmuła – 3. miejsce
🏅 Jakub Symalczyk – 4. miejsce
Rocznik 2015–2016
🥇 Julia Kucek – 1. miejsce
🥉 Antoni Bandyk – 3. miejsce
🏅 Szymon Kidoń – 4. miejsce
🏅 Natan Symalczyk – 5. miejsce
🏅 Laura Janowiak – 5. miejsce
🏅 Oskar Brankus-Owczarz – 6. miejsce
🏅 Zuzanna Szeliga – 6. miejsce
Rocznik 2013–2014
🏅 Paweł Bandyk – 4. miejsce
🏅 Aleksandra Ziemańczyk – 5. miejsce
Rocznik 2011–2012
🥉 Karolina Klozyk – 3. miejsce
Wszyscy nasi zawodnicy spisali się świetnie, pokazując ogromne zaangażowanie, determinację i wolę walki. Każdy start miał znaczenie i dołożył swoją cegiełkę do wspólnego sukcesu naszej szkoły. 💪
Dziękujemy organizatorom za przygotowanie i sprawny przebieg X Biegu Pasterskiego.