Pożegnanie uczniów klas VIII

DSC0898618 czerwca 2019r. pożegnaliśmy uczniów klas VIII. Uroczystość prowadził Dyrektor Łukasz Klozyk oraz wychowawczyni kl. VIII Elżbieta Sobczak. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Pani Danuta Pastorczyk, Pani Danuta Sojka, Ks. Proboszcz Andrzej Pawlak oraz przewodnicząca Rady Rodziców kl. VIII Pani Agnieszka Dunaj - Janowiak. Absolwenci otrzymali Dyplomy Absolwenta, najlepsi nagrody książkowe a ich rodzice listy gratulacyjne.

Klasa VII przygotowała dla naszych absolwentów krótki program artystyczny podczas którego wręczyli starszym kolegom pamiątki mające im przypominać o latach spędzonych w szkole. Następnie uczniowie kl. VIII podziękowali Dyrektorowi, nauczycielom, wychowawcom, rodzicom oraz obsłudze szkoły za trud włożony w ich wychowanie oraz zaprezentowali krótki program artystyczny.