Harmonogram zwrotu podręczników.

zwrot1Harmonogram zwrotu podręczników dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Lipnicy Wielkiej.
Zbliża się koniec roku, a wraz z nim nieuchronnie nadchodzi czas zwrotu podręczników do biblioteki szkolnej.

Uczniowie klas I-VIII szkoły podstawowej oddają książki swoim wychowawcom. W przypadku zniszczenia lub zagubienia podręcznik (lub inną książkę wskazaną przez nauczyciela bibliotekarza) należy odkupić – wszelkie takie przypadki należy wcześniej zgłosić. Przypominam również o konieczności zwrotu do biblioteki innych wypożyczonych książek, zwłaszcza przetrzymywanych od miesięcy lektur.

10 czerwca poniedziałek – wszystkie podręczniki do biblioteki oddają uczniowie klasy 1 - 4.
11 czerwca wtorek - wszystkie podręczniki do biblioteki oddają uczniowie klasy 5a i 5b.
12 czerwca środa – wszystkie podręczniki do biblioteki oddają uczniowie klasy 6, 7 i 8.

Przypominam, podręczniki można przynosić już w tym tygodniu i przekazywać je wychowawcy.

Dyrektor Łukasz Klozyk

zwrot-529x250.jpg