Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Dzień dziecka. Słodko i wesoło.

Kategoria:

20190531 101429 resizedPiątek 31 maja spędziliśmy aktywnie i wesoło! I to nie dla tego, że był to dzień bez książek i zeszytów ? Tego dnia nie zabrakło dla nikogo przeróżnych atrakcji i rozrywek.

Ogromną niespodziankę tym najmłodszym sprawiła przejażdżka kucykiem. Dużą popularnością cieszyły się także malowanie twarzy oraz brokatowe i złote tatuaże ? Jednak prawdziwą frajdą dla wszystkich były lody włoskie!!! Uśmiechy  uczniów oraz pozytywna energia przegoniła chmury, dzięki czemu uczniowie mogli wziąć udział w sportowych rywalizacjach. Dziękujemy Radzie rodziców, Panu Milewskiemu z kucykiem, @Stowarzyszenie Rozwoju Orawy, @Pius XX – strefa rozrywki. Jednak Oto krótka fotorelacja.