Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Dzień Matki

Kategoria:

dm1„MAMA- najpiękniejsze słowo świata"- pod takim hasłem odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy przygotowana przez uczniów klasy II.

Dzieci przedstawiły program słowno- muzyczny, w którym mogły wyrazić uczucia, jakimi darzą swoje Mamy, przeprosić za wszelkie wybryki i przewinienia, a przede wszystkim przekazać swoje najgorętsze życzenia z okazji ich święta. Po części artystycznej dzieci uściskały swoje mamy i obdarowały je kwiatami i okolicznościowymi laurkami. Na zakończenie uczniowie zaprezentowali układ taneczny do piosenki „Wymarzona".
Po występie głos zabrał Pan Dyrektor Łukasz Klozyk, który podziękował za wspaniały występ i złożył Mamom najlepsze życzenia. Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek.