Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warsztaty dla klas I - III w Domu Ludowym.

Kategoria:
kajtu4W ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 16 maja 2019 r. w Domu Ludowym, w Lipnicy Wielkiej odbyły się warsztaty z pisarką i dziennikarką Moniką Sawicką – Kacprzak. Uczestnikami warsztatów byli uczniowie klas I, II oraz III wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Lipnica Wielka. Oczywiście tu nie mogło zabraknąć uczniów z naszej szkoły.
..... Tematem części warsztatowej pn. "Kajtusiowe opowieści" dla klasy I i II, były przygody małego, mądrego pieska o imieniu Kajtuś.(....)
Uczestnicy warsztatów literacko - plastycznych pn. "Książka moich marzeń" (klasy III) mieli za zadanie wykonać według swojej koncepcji własną książkę marzeń. (...)
Tekst z strony lipnicawielka.pl, foto Bronisław Kowalczyk.