XI Gminny Konkurs Czytelniczy pn. "Książka przyjacielem mym"

Czytelniczy01Dnia 29 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej odbył się XI Gminny Konkurs Czytelniczy pn. "Książka przyjacielem mym" organizowany dla uczniów szkół podstawowych z gminy Lipnica Wielka. Otwarcia konkursu dokonali Z-ca Wójta Gminy Lipnica Wielka Pan Jakub Dyrcz wraz z Dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi Panem Łukaszem Klozykiem.

W bieżącym roku dla uczestników konkursu wybrano lektury o tematyce podróżniczej, przygodowo-detektywistycznej oraz wojennej.
Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie z Naszej szkoły.
KATEGORIA I – KLASY III– IV
Igor Białoń SP Nr 1 kl. IV - I miejsce

KATEGORIA II - KLASY V – VI
Patrycja Olesińska SP Nr 1 kl. VI - I miejsce
Kuba Janowiak SP Nr 1 kl. Va - II miejsce
Karol Białoń SP Nr 1 kl. Va - III miejsce

KATEGORIA III– KLASA VII
Jakub Polaczek SP Nr 1 kl. VII - I miejsce
Paweł Kuliga SP Nr 1 kl. VII - IV miejsce
Gratulujemy.
Uczniów do Konkursu przygotowały: Elżbieta Kuliga, Anna Cymerman oraz Edyta Karkoszka.

Wyrazy podziękowania należą się Pani Edycie Karkoszce za koordynację i realizację tego przedsięwzięcia z ramienia szkoły.