MAM TALENT

talent 14Dzisiaj w naszej szkole odbył się Konkurs „MAM TALENT" ??‍?????
Na scenie pojawili się uczniowie, którzy zaprezentowali nam swoje talenty. Były one bardzo zróżnicowane, a niektóre zaskakujące. O tytuł najlepszego talentu naszej szkoły walczyli m.in. : tancerze, piosenkarze, instrumentaliści, sportowcy, muzycy i iluzjoniści. Mimo iż, każdy z uczestników zaprezentował różne dziedziny to łączy ich jedno - pasja i zamiłowanie do tego, co robią! Występy naszych uczestników dostarczyły widzom moc pozytywnych wrażeń i niesamowitych emocji.

Los gwiazd zależał od zaskakujących werdyktów jury, w którego skład wchodzili: łowca talentów Pan Dyrektor Łukasz Klozyk, zawsze uśmiechnięty Pan Mirek Smoleń i kreatywny sportowiec Pan Tomasz Kramarz. Rywalizacja była zacięta! Pierwsze miejsce w kat.0- IV zajął Jakub Jabłoński z kl. III, który zachwycił swoimi umiejętnościami iluzjonistycznymi. Natomiast dziewczyny z VI wytańczyły zwycięstwo w kat. kl.V-VIII. Szanowne jury również zaprezentowało swoje ukryte talenty :) Co spotkało się z ogromnym entuzjazmem i zachwytem widowni. Odkrywanie talentów to fascynująca przygoda i wspaniała zabawa. Prawdą okazało się stwierdzenie, że w każdym człowieku drzemie jakiś ukryty talent - trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować...

Ten dzień dostarczył wszystkim wielu emocji, humoru i świetnej zabawy. Do zobaczenia za rok !!!