Wręczenie stypendiów naukowych i za wyniki sportowe.

1W dniu 2 września 2024 roku odbyło się uroczyste wręczenie Stypendium Wójta Gminy Lipnica Wielka za rok szkolny 2023/2024 dla najzdolniejszych uczniów ze szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych pobierających naukę na terenie naszej gminy oraz Nagrody Wójta Gminy Lipnica Wielka za wybitne osiągnięcia sportowe. W gronie nagrodzonych znalazło się 11 uczniów z naszej szkoły.
Nagrodzeni zostali:
Plaszczak Kacper, Mikłusiak Aleksandra z klasy 5,
Gombarczyk Krystian, Janowiak Bartosz, Klozyk Karolina z klasy 6,
Dziubek Magdalena, Janowiak Natalia, , Michalak Wiktoria, Olesińska Wiktoria, Pawlak Norbert z klasy 7
oraz absolwentka naszej szkoły - Pawlak Julia.
17 września br. w naszej szkole swoje stypendia naukowe za wyniki w nauce odebrali pozostali uczniowie klas 5 - 8.
Skoczyk Roksana, Bandyk Paweł, Bandyk Mikołaj, Zahora Krzysztof z klasy 5,
Michalak Justyna, Ziemiańczyk Kamila, Kamać Daniel z klasy 6,
Smoleń Wiktoria, Gombarczykova Vanessa, Kuliga Michalina z klasy 7
Małgorzata Łazarczyk, Joanna Łysiak, Łukasz Karnafel, Agata Żurek, Natalia Majcherczyk z klasy 8.
Stypendium za wyniki w sportowe otrzymali Dawid Janowiak i Fabian Zahora z klasy 8.
Dziś też zaświadczenie o uzyskaniu tytułu finalisty za "Biblijny Konkurs Tematyczny „Z Dobrą Nowiną przez życie – Ewangelia według św. Mateusza" za rok szkolny 2023/2024 odebrał uczeń klasy szóstej Krystian Gombarczyk.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy dotychczasowych osiągnięć w nauce oraz w sporcie i życzymy, aby to wyróżnienie było inspiracją do dalszego rozwoju talentu i osiągania jeszcze lepszych wyników.
Ł. Klozyk