馃煝馃煟馃煛 DZIE艃 KROPKI 馃煛馃數馃煚

115 wrze艣nia obchodzony jest Mi臋dzynarodowy Dzie艅 Kropki. Jest to 艣wi臋to odkrywania talent贸w, kreatywno艣ci, odwagi, a przede wszystkim dobrej zabawy. W tym roku dzieci z oddzia艂u przedszkolnego oraz uczniowie klas I-II naszej szko艂y postanowili przy艂膮czy膰 si臋 do jego obchod贸w.
Tego dnia obowi膮zywa艂y ubrania w kropki. Dzieci obejrza艂y film 鈥濳ropka". Jego bohaterk膮 jest ma艂a Vashti, kt贸ra dzi臋ki malutkiej kropce i wspania艂ej nauczycielce plastyki uwierzy艂a w swoje mo偶liwo艣ci. Po projekcji oraz pogadance na temat filmu wszyscy uczniowie postanowili pokaza膰 swoje talenty. Przyst膮pili do wykonania plastycznych dzie艂. Wspania艂e efekty ich prac mo偶emy podziwia膰 na zamieszczonych zdj臋ciach.
A my po obchodach Dnia Kropki wiemy jedno: ka偶dy z naszych uczni贸w ma ogromny talent, wystarczy tylko uwierzy膰 w siebie!!