🔔👩‍🎓Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024👩‍🎓🧑‍🎓

121 czerwca nadszedł długo oczekiwany czas zakończenia i podsumowania roku szkolnego 2023/2024. Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego uczestnictwa we Mszy Świętej, której przewodniczył Ksiądz Proboszcz Andrzej Pawlak.
Następnie udaliśmy się do szkoły, gdzie tradycyjnie odśpiewaliśmy hymn oraz nastąpił ceremoniał przekazania opieki nad sztandarem uczniom z klasy VII.
Później Pan Dyrektor Łukasz Klozyk przywitał zebranych, podziękował wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom oraz rodzicom za całoroczną pracę i zaangażowanie.
Kolejnym ważnym wydarzeniem było wręczenie przez Dyrektora Szkoły i wychowawców świadectw z wyróżnieniem i nagród za wysokie wyniki w nauce i zachowaniu. Doceniono również uczniów, którzy godnie reprezentowali szkołę w konkursach i zawodach sportowych, działalność społeczną oraz wolontariat misyjny.
Po uroczystości wszyscy udali się do sal lekcyjnych, gdzie odbyło się rozdanie świadectw i dyplomów.
Wszystkim życzymy radosnych, udanych i bezpiecznych wakacji! ⛱️🏝️🗺️⛵️
Do zobaczenia we wrześniu!