Czas pożegnań i podziękowań.

221 czerwca 2024 to ostatni dzień szkoły i długo wyczekiwany czas wakacji.
Dla całej społeczności SP1 ten dzień będzie też kojarzył się z odejściem na zasłużoną emeryturę dwóch osób, które od dłuższego czasu były związane ze Szkołą w Murowanicy.
Tego dnia społeczność szkoły pożegnała księdza Proboszcza Andrzeja Pawlaka. Ksiądz przez kilka lat pracował w naszej szkole, a w trakcie całej swojej posługi współpracował ze szkołą i głosił Słowo Boże przy okazji ważnych szkolnych uroczystości.
W tym dniu również, w obecności Wójta Gminy Mateusza Lichosyta oraz Dyrektor CUW Marzeny Michalak, dyrektor nauczyciele, uczniowe i rodzice pożegnali panią Annę Cymerman, która odchodzi na zasłużoną emeryturę.
Pani Anna większość swojej zawodowej kariery była związana z SP2 oraz Gimnazjum w Lipnicy Wielkiej. W szkole w Murowanicy uczyła języka polskiego od siedmiu lat.
W imieniu całej społeczności szkolnej składamy Pani Annie oraz Księdzu Andrzejowi serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę. Nie mówimy żegnaj, mówimy do zobaczenia.