Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

KOMERS 2024

Kategoria:
1Jaki tu spokój na, na, na
Nic się nie dzieje, na, na, na
Nikt się nie bawi na, na, na
Wszyscy się nudzą na, na,na na
Wszyscy znamy słowa tej piosenki, ale w czwartkowy wieczór 20 czerwca w naszej szkole ani nie było spokojnie, ani nikt się nie nudził, za to wszyscy świetnie bawili się na komersie- naszej ostatniej szkolnej zabawie.
To piękne wydarzenie w naszej szkole otworzył Dyrektor Łukasz Klozyk.
Wśród zaproszonych gości miło nam było znowu zobaczyć nauczycieli, którzy opuścili już progi naszej szkoły, a dziś mogli podziwiać swoich podopiecznych wkraczających ku dorosłości. Uczniowie przedstawili swój program artystyczny, podziękowali również za trud włożony w ich wychowanie i edukację. Również klasa 7 przygotowała dla nich wiele ciekawych niespodzianek. Były emocje, wzruszenia i kwiaty. Następnie wychowawca zwrócił się do uczniów i rodziców dziękując za współpracę i zaangażowanie na rzecz klasy i szkoły. Rodzice otrzymali listy gratulacyjne a uczniowie nagrody za udział w różnych konkursach.
Potem nastał czas na zabawę taneczną i długie rozmowy, pełne wspomnień. Ósmoklasiści bawili się znakomicie.
Rodzice zadbali o poczęstunek oraz opiekę nad uczniami.
Naszym absolwentom życzymy jak najlepszych wyników i dostania się do wymarzonych szkół.